Otevřený dopis Dagmar Adámkové

13 Úno

Jelikož budu na svých internetových stránkách písemně reagovat na zoufalý útok ze strany rady OF Břeclav (dříve MS ODS Břeclav), pro své čtenáře zde již nyní uveřejňuji otevřený dopis, který mi zaslala prostřednictvím týdeníku Nový život, dne 11. února 2010, aby byli v obraze, až odpovím.

Na konci otevřeného dopisu je však namísto podpisu konkrétního autora, nebo autorů, uvedeno pouze rada OF Břeclav. To jste ale chlapáci, rado, když nemáte odvahu se pod svůj výplod ani podepsat.

Vytříbený styl a mimořádnou slovní zásobu nám radní Radek Buk předvedl také na internetových stránkách Břeclavského deníku. O tom pojednává také článek Napsal, že přizdisráčů a lidí co nic neumí je bohužel víc, než by na naší Moravě čekal.

Nyní již co mi rada napsala.

Níže zveřejňujeme otevřený dopis paní Adámkové, jako reakci na její rozhovor pro Břeclavský deník v minulém týdnu. Uvědomujeme si, že výběr námi použitých slov není příliš lichotivý, ale prostřednictvím citlivěji zvoleného slovníku nelze naše rozhořčení adresátce dostatečně vyjádřit. Z úcty ke čtenářům se tímto omlouváme za nevyhnutelné překročení mediální etiky.

Velectěná Dagmaro Adámková, chceme Ti touto cestou upřímně poblahopřát k členství v dalším politickém subjektu. Svojí politickou přelétavostí jsi tentokrát už nijak nepřekvapila, ale ve svém rozhovoru pro Břeclavský deník poprvé veřejně přiznáváš, že jsi byla členkou KSČ. Proti tomuto Tvému tehdejšímu rozhodnutí nelze nic namítat, to je každého osobní věc. Věcí veřejnou se tak ale stává, že jsi lhářka.

Skutečnost o svém členství v KSČ jsi zatajila v přihlášce do ODS, která se na toto přímo vyptává. Tímto jsi porušila stanovy ODS, nikdy jsi neměla být přijata do této strany, ani za ni kandidovat v komunálních volbách a ani jsi neměla sedět na postu břeclavské místostarostky a brát za to dva roky výplatu. Tímto jsi lhala a podvedla nejenom ODS, ale i všechny voliče v Břeclavi. Férové by bylo, kdyby ses za svůj podvod alespoň omluvila a svoji mzdu vrátila do rozpočtu radnice.

Své členství v KSČ omlouváš svým tehdejším mládím, čím však omluvíš své celoživotní politické putování z leva do prava a zprava do leva dnes? Putování z KSČ do ODS, první máj oslavuješ s oranžovou šálou a rozdáváš balonky na oficiálním mítinku ČSSD, poté si střihneš kandidaturu do krajského zastupitelstva za Hnutí Nezávislých, a na to bez ostychu sezobneš, s ambicí sobě vlastní, pracovní místo od pana Gandaloviče, pro změnu opět z ODS. Jak levně se prodáváš a co za své koupení nabízíš? Populistickou kritiku a házení špíny na práci břeclavské radnice?

Z Tvého rozhovoru je také patrno, že Tvé putování zdaleka nekončí. Naprosto bezostyšně oznamuješ své členství v další politické straně, tentokrát pro změnu u pana Miloše Zemana. Nestálo by za pokus trochu se nad sebou zamyslet? Tvé nestoudně laciné deklarace, že Ti jde především o lidi, jsou dle našeho názoru a zkušeností, které jsi nám v hojné míře dopřála, zas jen Tvojí další lží. Všichni, co jsme měli možnost poznat Tvou pravou tvář, jsme za jedno v tom, že Ti nikdy nešlo o žádné občany, ani o žádné veřejné blaho, ale bezvýhradně o sebe a dobré koryto. Své působení na radnici můžeš pojmenovat poměrně jednoduše – jako jeden velký večírek, stíhala jsi pouze bankety velkých firem, stříhání pásek a úsměvy do objektivů. Skutek však utek. O své práci můžeš přesvědčovat jen nezasvěcené. Možná by Tvým příštím angažmá mohl být Hollywood. Takovou herečku tam ještě neměli.

Milá dámo, říká se nám to těžko, ale můžeš snad o některé výše uvedené skutečnosti říct, že není pravdivá?


Tagy

, , , , ,


Podobné příspěvky

Žádné komentáře

Reagovat

Musíte být přihlášen pro vložení komentáře.