Nejde o to se hádat, ale společně něco dokázat

23 Zář

V politice jsem od roku 2006 a vnímám ji jako službu občanům. Ano, mám ambice, chci pracovat pro naše město a pro náš kraj. Nevidím nic špatného na tom, že chci měnit věci k lepšímu místo planého a nekonstruktivního kritizování. Otištěný článek Už se popraly (Moravský jih, dne 9. září 2008) popisuje situaci, která se měla odehrát na radě města v srpnu tohoto roku. Netuším, kdo byl zdrojem této informace. V srpnu jsem totiž měla řádnou dovolenou a na radě města jsem tedy vůbec nebyla.

Připomnělo mi to však nedorozumění a kombinaci nešťastných faktorů, které se udály nikoliv minulý měsíc, ale již před půl rokem. Je proto s podivem, že se událost dostala na denní světlo až nyní. Mohu se jen domnívat, že má co dočinění s blížícími se volbami do krajského zastupitelstva, kam kandiduji za hnutí Nezávislí. Celá událost je popsána zkratkovitě a je z ní vytvářena umělá kauza.

Nevyhledávám komunikační střety. K jednomu však opravdu došlo v únoru 2008 mezi mnou a ředitelkou muzea Ing. Janou Kramářovou. Jednalo se o názorový nesoulad ve vztahu k její práci a důvodem byla, podle mého názoru, nedostatečná komunikace, které jsem se však já nebránila a nebráním. Od té doby mezi námi nebyla žádná nedorozumění. Každé dobré práce si vážím a domnívám se, že důležitější, než vést žabomyší spory, je soustředit se na budoucnost, na rozvoj našeho města a kraje. A to nejenom pro nás, ale i pro další generace. Pokud někomu stálo za to útočit na nezávislou kandidátku, mohu se domnívat, že zřejmě dělám svou práci dobře a že se někdo obává konkurence Nezávislých.

Občane, posuď sám, svůj názor přeci můžeš vyjádřit ve volbách do krajského zastupitelstva.

Pro Moravskéhý jih napsala Dagmar Adámková, místostarostka města Břeclav, dne 23. září 2008.


Tagy

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Podobné příspěvky

Žádné komentáře

Reagovat

Musíte být přihlášen pro vložení komentáře.