Martin Zezula s Anetou Koubkovou na Kulturním létu na schodech 2012 v Břeclavi

1 Srp

Další z řady nedělních koncertů z cyklu Kulturního léta na schodech 2012 v Břeclavi se uskutečnil za poměrně chladného počasí. Účinkující Martin Zezula s Anetou Koubkovou však vynahradili tento hadicap. Návštěvníky koncertu zahřáli svým bezchybným výkonem a zazpívali divákům největší hity známých světových interpretů.

Video a fotografie z akce naleznete ve spodní části tohoto příspěvku.

Martin Zezula, byť sám mladý, připravuje mladé zpěváky na amatérskou a profesionální dráhu. Je vlastníkem hudebního studia, ale hlavně je nabit talentem a velkou vůlí. Umělci tohoto typu jsou většinou odkázáni na celkem tvrdý život. I když jsou na velmi vysoké úrovni, nedostanou se na velké podia. Tvrdě pracují na malých podiích s velkou četností vystoupení. A jak známo, nejlepší konzervatoř pro zpěváky a hudebníky je praxe.

Martin Zezula se této práci věnuje již 15 let. Patří k těm muzikantům, kteří cítí hudbu jako své poslání. Jejich hlavním přesvědčením je dělat hudbu dobře, vymýšlet neustále nové projekty pro své posluchače. Se zpěvačkou Anetou vystupuje na podiích poslední dva roky.

Yarin Janota v závěru poděkoval všem návštěvníkům za účast a současně se omluvil, že neodhadl počasí. Jak řekl, vzhledem k chladnému větru by bylo vhodnější, kdy koncert proběhl v prostorách KD Delta. Věřím, že toto drobné zaváhaní, v jinak perfektně organizačně zajištěném projektu Kulturní léto na schodech 2012 v Břeclavi, návštěvníci organizátorům odpustí. A společně se potkáme příští neděli.


Tagy

, , , , , ,


Podobné příspěvky

Žádné komentáře

Reagovat

Musíte být přihlášen pro vložení komentáře.