Po Martinu Maxovi Čtyřlístek

21 Čvc

Slyšela jsem názory, zda country muzika v zastoupení Čtyřlístku Břeclav nesníží vysokou profesionální úroveň předešlých koncertů. Tyto obavy však byly naprosto zbytečné, neboť diváků po celou dobu vystoupení této mladé country kapely neubylo, ba naopak. A opět se potvrzuje, že úroveň břeclavských muzikantů různých hudebních žánrů je velmi vysoká.

Čtyřlístku ani na okamžik nespadl řemen a s přibývajícím časem kvalita jejich vystoupení rostla. Na přání diváků mladá country kapela hrála o celou půlhodinu navíc.

Určitě je na místě poděkovat všem divákům, kteří vytvořili uvolněnou, příjemnou, srdečnou atmosféru a svým chováním vyburcovali Čtyřlístek k naprosto perfektnímu výkonu.

Návštěvníci prázdninových koncertů na schodech také oceňují, že všechny koncerty jsou ve velmi dobrém zvuku.

Profesionální kvalita účinkujících, podtržená kvalitním ozvučením, a zájem a srdečnost diváků je příslibem, že úroveň promenádních koncertů v Břeclavi poroste.

Příští koncert z cyklu Kulturní léto na schodech 2011 v Břeclavi bude opět v neděli 24. července 2011 od 16:00 do 18:00, kde dostane příležitost mladá cimbálová muzika Notečka, která doprovodí břeclavského pěvce Rudu Buriho. Tuto hudební lahůdku si nemůžete nechat ujít.


Tagy

, , , , , , ,


Podobné příspěvky

Žádné komentáře

Reagovat

Musíte být přihlášen pro vložení komentáře.