Průměrně je vás, mých čtenářů, již 43 denně

28 Úno

Ano, je to tak! Moje internetové stránky si vás denně průměrně čte již 43! Velice mne vaše přízeň těší a považuji toto číslo za silný signál, že problematika, o které píši, vám není lhostejná a není vám lhostejné ani dění v Břeclavi a jejím okolí. To, že se na tyto internetové stránky opakovaně vracíte, vnímám jako osobní ocenění za kvalitu, pravdivost a objektivitu mnou publikovaných příspěvků.

Níže pro vás již přináším pár zajimavých grafů a čísel. Zachycuji období od 25. ledna do 25. února 2010.

V tomto měsíci registruji 1 303 návštěv svých internetových stránek. Z toho vás 695 přislo prostřednictvím internetových vyhledávačů, 312 prostřednictvím odkazujících internetových stránek a 296 takzvaně přímo, tedy manuálním zadáním URL.

Přehled zdrojů provozu

Průměrně si mé příspěvky každý z vás pročítal 5 minut a 28 vteřin.

Čas na internetových stránkách

Pokud sem přicházíte z jiných internetových stránek, pak nejčastěji z domén perspektivaprobreclav.cz, denikpolitika.cz, ropos.cz, firmy.cz či facebook.com.

Kolik je vás z Břeclavi, Brna či Prahy? Nejvíce vás v uvedeném období bylo z Brna, to rovných 539. Následovala Břeclav se 308 návštěvníky v závěsu s Prahou se svými 169 návštěvníky. Další návštěvy mám například z Plzně, Hodonína, Ostravy, Hustopeč a dalších měst, jak dokládá níže přiložená mapa.

Vizualizace na mapě

K tomuto dni jsem publikovala přesně 99 příspěvků, tento je kulatý, má číslo 100. Při takovémto počtu příspěvků jste v uváděném období zobrazili 5 154 stránek. A to je krásné číslo, za které vám děkuji.


Tagy


Podobné příspěvky

Žádné komentáře

Reagovat

Musíte být přihlášen pro vložení komentáře.