Překvapení Kulturního léta na schodech, skupina TOM SAWYER BAND

14 Čvc

Druhý koncert, z cyklu devíti prázdninových koncertů Kulturního léta na schodech 2013 v Břeclavi, zahájila blanenská skupina TOM SAWYER BAND. Bylo slyšet i vidět, že tato kapela je ryze profesionální, jak širokým záběrem repertoáru, tak skvělým zpracováním hudebních podkladů a výborným zpěvem.

Skupinu tvoří dvojce hudebníků Petr Hurdes a Jan Gajdoš. Kapela publikum po celou dobu koncertu bavila a jak se říká rozhoupala. Hned po prvních tónech si dvojce hudebníků získala břeclavské publikum. Skvělí muzikanti a k tomu baviči, připravili pro nás koktejl zábavy, humoru a krásných písniček. Pro naše návštěvníky jedno z velkých překvapení všech tří ročníků cyklu promenádních koncertů na schodech KD Delta v Břeclavi.

Hudebníci v závěru poděkovali za pozvání na tuto ojedinělou akci a velmi pochvalně se také vyjádřili ke zvukové kvalitě koncertu. KD Delta (Zdeněk Urban, Radek Pantůček), pracují naprosto skvěle, vše je vždy a v čas nachystáno podle potřeby zadavatele. V každém případě je zde cítit posun dopředu v organizování kulturních akcí ve městě Břeclavi, které touto formou nabízí lidem kvalitní podívanou, odpočinek a takzvané normálno.

Pozvánka na muziku Františka Macinky

V prvním ročníku jsme věnovali koncert doktoru Kobzíkovi, jehož práce a význam v cimbálové muzice je obrovský. A letos chceme pozvat naše posluchače na tento víkend, 21. 7. 2013, na koncert Františka Macinky, kterého doprovodí Hejtmanovi muzikanti (Jaroslav Tuček). Práce Františka Macinky v oblasti kultury je pro náš region velmi významná. Tento skromný a zcela nenápadný člověk dosahuje velikosti svého umu takových jmen, jako byl doktor Kobzík, Tibor Jánoš a další.


Tagy

, , , , , , , ,


Podobné příspěvky

Žádné komentáře

Reagovat

Musíte být přihlášen pro vložení komentáře.