Poděkování za přízeň v minulém měsíci

12 Říj

Dlouho jsem přemýšlela, jestli sem tento příspěvek vkládat a zveřejňovat návštěvnost těchto internetových stránek, či nikoli. Nakonec jste mne svoji přízní ale přesvědčili a já vám, návštěvníkům svých stránek, chci touto cestou poděkovat za stabilní přízeň nejen v uplynulém měsíci, ale obecně za celou dobu jejich fungování.

Pro zajímavost nyní níže shrnu návštěvnost svých internetových stránek v období od 10. září 2009 do 10. října 2009, za jeden kalendářní měsíc.

V uplynulém měsíci jste mi svoji přízeň projevili 570 návštěvami azobrazením 2 984 stránek. Každý návštěvník průměrně zobrazil 5,24 stránky. Plných 242 návštěvníku jsem měla z Brna, dále pak 199 z Prahy, 58 z Břeclavi a 10 z Hodonína.

Mapa

Přes internetové vyhledávače tyto internetové stránky v uvedeném období navštívilo 386 z vás, napřímo přišlo 149 a přes odkazující stránky 35 z vás.

Koláč

V internetových vyhledávačích jste mne nejvíce hledali pod slovním spojením Dagmar Adámková (88 z vás), dále klíčovým slovem Adámková (81 z vás), břeclavské slavnosti (17 z vás), Dymo Piškula (10 z vás) a mnohými dalšími.

Tímto vám tedy ještě jedenkrát všem děkuji za projevenou přízeň.


Tagy


Podobné příspěvky

Žádné komentáře

Reagovat

Musíte být přihlášen pro vložení komentáře.