Kulturní léto na schodech 2012 v Břeclavi

23 Čvn

Yarin Janota se skupinou APOLLO zve milovníky dobré muziky na II. ročník prázdninového cyklu Kulturní léto na schodech 2012 v Břeclavi.

V průběhu měsíce července a srpna, vždy v neděli od 16:30 do 18:00, na schodech KD Delta, v případě nepřízně počasí v předsálí KD Delta, budou hrát kapely různých žánrů k poslechu, dobré náladě a odvážnějším i k tanci. Hudební cyklus zahájí dne 1. 7. 2012 Yarin Janota a Dáša Kučerová a skupina APOLLO.

Cyklus promenádních koncertů navazuje na I. ročník Kulturního léta na schodech 2011 v Břeclavi. Bude mimořádnou událostí pro Břeclav, bude výjimečnou kulturní událostí v rámci Jihomoravského kraje a nebude mít srovnání v rámci České republiky. V cyklu devíti víkendů se představí účinkující různých hudebních žánrů (pop, beat, cimbálová muzika, country, jazz, rock, dixieland). Cyklus koncertů bude mít i zajímavé hosty, např. pan Aleš Podařil, profesor brněnské konzervatoře, přední český dirigent a hudební režisér. Z rock hudby bude hlavní hvězdou kapela Lidopop s frontmenem Liborem Mikoškou, přední český kytarista a skladatel, špička českého studiového mixu.

A osobní pozvánka Yarina Janoty? „Celý program byl velmi pečlivě sestaven. Zvu moje Břeclaváky, přijďte za námi na schody, určitě vás nezklameme. Děkuji celému týmu, který mi pomohl sestavit tento náročný program a jsem rád, že začíná být v Břeclavi nová tradice.“


Tagy

, , , , ,


Podobné příspěvky

Žádné komentáře

Reagovat

Musíte být přihlášen pro vložení komentáře.