Kulturní léto na schodech 2012 v Břeclavi zahájeno

8 Čvc

Kulturní léto na schodech 2012 v Břeclavi zahájila skupina APOLLO. Na rozdíl od loňského léta, kdy hustý déšť neměl konce, letošní první víkendový koncert byl zahájen při extrémních vedrech.

Videozáznam a fotografie ze zahájení Kulturního léta na schodech 2012 v Břeclavi na konci tohoto příspěvku! Video obsahuje skladby I Got You Babe, Horehronie, Hot Love, Women, Časy se mění, Ať prší stále víc, Mená lodí stratených, Souznění a Loudá se půlměsíc.

Díky sponzorské pomoci firem Frujo Tvrdonice, TOJE Tvrdonice a KD Delta Břeclav byl úspěšně zahájen druhý ročník kulturního léta s Yarinem Janotou, Dášou Kučerovou a skupinou APOLLO a s mediálním partnerem Rádio Jih.

Skupina APOLLO se prezentovala vlastními hity z obou CD Zapomenuté hity a V životech. Celý koncert se vyznačoval kvalitním zpěvem a dobrou náladou. Zpěvačka Dáša Kučerová i přes momentální hlasovou indispozici předvedla naprosto skvělý výkon, kdy si poradila s náročnou pěveckou technikou a rozdávala lidem radost. Na závěr koncertu zazpívala ještě na přání písničku Horehronie, což bouřlivým potleskem ocenilo cca 50 návštěvníků, kteří i v těchto tropických vedrech přišli zahájit druhý ročník prázdninových koncertů na schodech KD Delta.

Tento, v řadě první koncert, pořadatelé velmi dobře zvládli. Dokonce polévali dlažbu hlediště vodou, což bylo v horkém odpoledni velice příjemné. Návštěvníci také měli minerální vodu zdarma, která bude po celou dobu všech koncertů letošního kulturního léta.

Nezbývá mi, než všechny milovníky kvalitní hudby pozvat na další z řady prázdninových koncertů. Ten nejbližší je 8. 7. 2012 od 16:30 na schodech KD Delta v Břeclavi.


Tagy

, , , , , , ,


Podobné příspěvky

Žádné komentáře

Reagovat

Musíte být přihlášen pro vložení komentáře.